KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15275153

nr 1527 5153

Karl Vilhelm Anstensen

(1913-2001), Norge

Oljemålning, "Hållö, Smögen". Signerad. Olja på duk, 40x32 cm, yttermått inklusive ram: 58x50 cm

Karl Vilhelm Anstensen, norsk bildkonstnär född 1913, död 2001.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 13 mars 2023
kl 18:47:47

13/3 18:41:55 1      Vinnande bud

Karl Vilhelm Anstensen

Läs mer om Karl Vilhelm Anstensen